Ana Sayfa
    Kimliğimiz
Kimliğimiz

Tarihçe

TSK Mehmetçik Vakfı’nın yapmış olduğu yardım ödemeleri için vatandaşlarımızın bağışları yanında Vakıf'a düzenli gelir sağlamak amacıyla, 7 Mayıs 1999 tarihinde Mehmetçik Vakfı Sigorta Aracılık Hizmetleri Limitet Şirketi kurulmuştur.
 
Şirketimiz, 1 Temmuz 1999 tarihinden itibaren sigortacılık faaliyetlerine başlamıştır. Yetkili acentelikleri ve şubeleri ile kısa sürede hayat ve hayat dışı branşta etkin, güvenilir yaygın bir sigortacılık faaliyetinde bulunmayı hedeflemiştir. Şirketimiz Anadolu Sigorta A.Ş., Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş., Axa Sigorta A.Ş., Sompo Japan Sigorta A.Ş., Mapfre Genel Sigorta A.Ş. ve AIG Sigorta A.Ş. şirketlerinin profesyonel acentesidir.

Mehmetçik Vakfı Sigorta Aracılık Hizmetleri Limitet Şirketi %80 TSK Mehmetçik Vakfı, %10 TSK Elele Vakfı ve %10 TSK Eğitim Vakfı iştiraki ile TSK bünyesinde sigorta acenteliği yapmak üzere kurulmuştur.

Bireylerin ve Kurumların tüm sigorta ihtiyaçlarının karşılamak ve emeklilik dönemlerinde, insan onuruna yakışır bir yaşam sürdürebilmelerine olanak sağlayacak çözümleri tanıtmaktır.

Farkımız

İhtiyacınız olan sigorta poliçelerini şirketimizden satın alarak Vakfımıza desteğinizi esirgemeyeceğinize inanıyoruz. Çünkü biz, sizlerin desteği ile Türk yurdunun sigortası olan Mehmetçikleri sigortalıyoruz.
 
Sizin, ailenizin ve mahiyetinizdeki bütün personelin, gönüllülük esasına ve tasarruf etme düşüncesi ile sigortalandığınızda, emeklilik planlarından birini seçtiğinizde veya mallarınızı sigortaladığınızda;hem çağdaş dünyada hayatınızı geleceğinizi ve emekliliğinizi uygun teminatlarla garanti altına almış olacak hem de dünyadan ayrıldığınızda sevdiklerinizin rahat yaşam standartlarında hayatlarını idame ettireceklerinin inancını taşıyacaksınız aynı zamanda da TSK Mehmetçik Vakfını ekonomik yönden desteklemiş olacaksınız.

Misyonumuz

Tüm yurt genelinde; Şehitlerimizin, anne-baba,eş ve çocuklarına, Gazilerimizin kendilerine, çocuklarına maddi ve manevi destek sağlayan hissedarlarımızın (TSK Mehmetçik Vakfı, TSK Elele Vakfı, TSK Eğitim Vakfı) ulvi görevlerini yerine getirmesinde gerekli olan kaynağı artırmak, bu amaca ulaşırken gerek şirketin sermayesini, varlıklarını korumak ve tehlikeye atmayacak etkin şekilde yönetmek, gerek sigortalılarımızın kaliteli ve sürekli hizmet almasını sağlamak, güvenli ve her an ulaşılabilir, anlaşılabilir ve hesap verebilir olmaktır.

Yönetim Kadromuz

Serap ÇETİNKAYAGenel MüdürTel: 0312 436 27 42-43
Simru SAĞUNGenel Müdür Yardımcısı - Hayat Dışı SigortalarTel: 0312 436 27 42-43
Serkan KAZANGenel Müdür Yardımcısı - Hayat Sigortaları Tel: 0312 436 27 42-43
Akif Emre YALÇINKAYAGenel Müdür Yardımcısı - Mali İşlerTel: 0312 436 27 42-43
Özgür ERCANBireysel Emeklilik ve Hayat Sigortalar Birim MüdürüTel: 0312 436 27 42-43

Yayınlarımız

Mehmetçik Vakfı Dergimiz 6 ayda bir yayınlanmaktadır.

 

BES BES İK